"Poznaj swoją energię" - warsztaty rozwojowe z końmi

Wskazówki dojazdu: Stajnia Stokrotka położona jest w Gwoździcach, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 45 pomiędzy Opolem a Krapkowicami ,w odległości 5 km od zjazdu z autostrady A-4 Wrocław - Katowice:

https://www.google.pl/maps/place/Stajnia+Stokrotka/@50.495793,17.919816,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4711a9047c70b627:0x85ac1dabf5e2c66d

 

Tematem warsztatów jest odpowiedź na pytania - Jaką energię emanujesz? Czy jesteś urodzonym liderem? A może masz dar empatii i Twoja energia przyciąga innych, którzy potrzebują wsparciai opieki? Czy poziom Twojej energii jest niski, czy wysoki? A może przytłacza innych? Czy wiesz jak sprawić, aby Twoja energia była bardziej „miękka” lub „asertywna”? Jak roztaczać wokół siebie aurę pewności siebie? Jak budzić zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w Twoim towarzystwie?

 Na te pytania odpowiedzą Ci wyjątkowi terapeuci - konie, które uczą ludzi. Ich naturalny dar odbierania emocji i odpowiadania na nie jest jak zwierciadło, w którym każdy może zobaczyć siebie i dowiedzieć się jaką energią emanuje. To nieoceniona wiedza dla każdego, kto pracuje nad własnym rozwojem, intuicją i samoświadomością. Koń nie ocenia, nie udaje, nie robi czegoś tylko po to, by zaspokoić czyjąś próżność. Jest szczery i naturalny. Jako zwierzę roślinożerne jest instynktownie wrażliwy na najmniejsze zmiany w otoczeniu, dlatego potrafi się niezwykle dostroić do energii człowieka, który przebywa w jego bliskości.

 

Informacje ogólne o warsztatach:

Warsztaty jednodniowe rozpoczynają się o godzinie 10.00 i trwają do godziny 17.00 z przerwą obiadową 13.30 - 14.30.

Uczestnicy proszeni są o punktualne przybycie najpóźniej kwadrans przed planowaną godziną rozpoczęcia zajęć.

Podczas warsztatów NIE wsiadamy na konie. Pracujemy „z ziemi” realizując kolejne zadania.

Cena: 500 zł. Absolwenci Kursów Metody Silvy - 400 zł.

Maksymalna ilość miejsc - 10 osób.

W sprawie zapisów prosimy o kontakt z Lidia Mierczyńską
tel. 601 820 486 lub e-mail: info@stajniastokrotka.pl

Organizatorzy w ramach ceny kursu zapewniają gorące napoje i obiad.

Każde zadanie jest wcześniej omówione, a po jego wykonaniu cała grupa spotyka się w sali i dzieli się swoimi przeżyciami i wrażeniami.
W warsztatach mogą brać udział osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z końmi.

Podczas warsztatów stosujemy się do zaleceń instruktorów.

Jeśli uczestnik warsztatów nie ma ochoty wykonać jakiegoś zadania - może swobodnie z niego zrezygnować. Nie ma żadnego przymusu, aby realizować każde zadanie

Galeria: